Profesjonalne strony internetoweZajmujemy się tworzeniem kompleksowych, interaktywnych rozwiązań dla firm, instytucji i osób prywatnych. Korzystając z usług Studio Nivo masz pewność, że opracujemy każdy projekt w taki sposób, aby pomagał rozpoznawać Twoją firmę wśród innych i budował jej pozytywny wizerunek. Oferujemy projektowanie i tworzenie stron www, budowanie i promowanie wizerunku firmy w sieci oraz dostarczamy nowatorskie rozwiązania programistyczne.

Tworzenie wizerunku firmyProjektujemy rozpoznawalne i zapadające w pamięć logotypy graficzne. Tworzymy zarówno proste strony wizytowe, jak i skomplikowane serwisy oparte o systemy zarządzania treścią.

Reklama w internecieZajmujemy się promocją firm i usług w sieci. Oferujemy boksy reklamowe, kampanie google, reklamy mailingowe oraz pozycjonowanie stron internetowych.Rejestracja domenKlientom korzystającym z naszych usług bezpłatną obsługę w zakresie rejestracji domen, a także odpowiedniej ich konfiguracji na serwerach www. Pomagamy w wyborze odpowiedniej domeny. Dla klientów zamawiających usługę zaprojektowania strony internetowej, sklepu lub portalu domenę oferujemy za darmo.

Serwery i konta pocztoweNaszym klientom gwarantujemy możliwość umieszczenia wykonanych serwisów na naszych serwerach, jak również pomoc w doborze optymalnej do potrzeb oferty. Korzystamy z usług największych polskich providerów, będących gwarancją stabilnego i bezpiecznego działania serwerów www i kont pocztowych.

Zaistniej w internecieOdpowiednio zaprojektowany przez nas, przejrzysty i funkcjonalny układ graficzny z przyjaznym dla użytkownika układem nawigacji przybliży Cię do sukcesu! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz najnowszymi realizacjami.

Studio Nivo tworzenie stron 32-020 Wieliczka, Polna 4B
NIP: 679-220-13-25 tworzenie stron Regon: 120517150
Email: biuro@nivo.pl tworzenie stron Tel. 720-787-772

COPYRIGHT © 2004
Pozycjonowanie tworzenie stron Kontakt