Pozycjonowanie stron internetowychDynamicznie rozwijający się świat internetu w Polsce powoduje wzrost zainteresowania na usługę pozycjonowanie stron. Pozycjonowanie to działania, których celem jest podniesienie pozycji strony internetowej w wynikach wyszukiwarek internetowych. Nawet najpiękniejsza strona internetowa, bez odpowiednich działań marketingowych, zwiększających jej popularność w internecie, jest niczym igła w stogu siana. Jakość świadczonych usług pozycjonowania stron jest dla nas jednym z najważniejszych kryteriów działania!

Ranking wyszukiwarek


Wyszukiwarka google

google

GOOGLE (ok 97%)

Największy udział w rynku odwiedzin stron internetowych z wyników wyszukiwarek ma google, dlatego Studio Nivo stawia na pozycjonowanie stron w wyszukiwarce google.

Pozycjonowanie Stron


Grupa Reklamy Internetowej Studia Nivo oferuje pozycjonowanie stron w wyszukiwarce google oraz przeprowadzenie kompleksowej kampanii reklamowej związanej w linkami sponsorowanymi oraz boxami reklamowymi. Jakość świadczonych usług pozycjonowania stron jest dla nas jednym z najważniejszych kryteriów działania.

Daj się znaleźć w sieci potencjalnym klientom!


Strona internetowa, bez odpowiednich działań marketingowych, mających na celu jej uwidocznienie w internecie, jest niczym igła w stogu siana. Z pomocą przychodzi pozycjonowanie będące skuteczną metodą promocji i reklamy, pozycjonowana strona internetowa dociera, bowiem do klientów docelowych. Jeżeli Jesteś przykładowo właścicielem sklepu z pościelą to jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że klient wpisując w wyszukiwarce "pościel bawełniana", zamierza dokonać zakupu takiej pościeli. Pozycjonowanie ma na celu ułatwienie przyszłemu klientowi w dotarciu do Twojej strony poprzez wyszukiwarkę. Jeżeli byłeś wysoko w wynikach wyszukiwania dotyczących pościeli bawełnianej prawdopodobieństwo, że klient kupi właśnie u Ciebie znacznie wzrasta!


Co to jest pozycjonowanie stron?


Pozycjonowanie stron to szereg działań mających na celu zwiększenie ilości odwiedzin pozycjonowanej strony internetowej przez potencjalnych klientów, pochodzących z wyszukiwarek internetowych. Zatem wysoka pozycja w wynikach wyszukiwania przekłada się na ilość odwiedzin Państwa strony, a to z kolei przekłada się na możliwość zaprezentowania się większemu gronu potencjalnych odbiorców.

Postaw na pozycjonowanie stron!


Zwiększona liczba odwiedzin klientów ukierunkowanych na zakup produktu lub usługi oferowanych przez Państwa firmę przekłada się bezpośrednio na wzrost sprzedaży. Zatem nakłady poniesione na pozycjonowanie stron nie tylko rozreklamują Państwa produkty lub usługi wśród klientów, ale także przełożą się bezpośrednio na zyski Państwa firmy. W dłuższym okresie czasu pozycjonowanie organiczne jest zdecydowanie bardziej efektywne i opłacalne aniżeli kampanie linków sponsorowanych np. Google Adwords.

Statystyki odwiedzin i raporty


W procesie pozycjonowania stron internetowych niezbędne jest wykorzystanie statystyk odwiedzin Państwa strony. W przypadku, gdy nie posiadają Państwo takich statystyk w ramach procesu pozycjonowania Studio Nivo oferuje swoim klientom ich instalacje. Statystyki pomagają w analizie ruchu odwiedzin Państwa strony internetowej. Możemy zbadać trafność wybranych słów lub fraz kluczowych. Na podstawie wyników możemy ocenić dotychczasowe efekty pozycjonowania oraz pomóc w dalszym promowaniu Państwa firmy w internecie. W procesie pozycjonowania strony otrzymują Państwo, co miesięczne raporty obrazujące uzyskane przez Państwa stronę www miejsce w google w danym dniu dla pozycjonowanych fraz kluczowych.


Studio Nivo tworzenie stron 32-020 Wieliczka, Polna 4B
NIP: 679-220-13-25 tworzenie stron Regon: 120517150
Email: biuro@nivo.pl tworzenie stron Tel. 720-787-772

COPYRIGHT © 2004
Pozycjonowanie tworzenie stron Kontakt