Aktualizacja stron internetowychAdministrowanie stroną internetową jest usługą polegającą na utrzymywaniu, aktualizacji i modernizacji Państwa witryny firmowej. Naszym celem jest odciążenie Państwa od obowiązku prowadzenia własnej strony internetowej. Dzięki temu oszczędzą Państwo czas oraz pieniądze. Nie będą musieli zatrudniać Państwo osoby odpowiedzialnej za aktualizację witryny lub marnować czasu na naukę skomplikowanych języków pisania stron internetowych. Wystarczy, że zaznaczą Państwo, jakie elementy należy zmienić, a reszta zostaje już w naszych rękach.

Aktualizacja i zarządzanie stronąAktualizacja stron internetowych polega na powtarzalnych lub jednorazowych zmianach wykonywanych na życzenie w Państwa stronach internetowych.
Oferujemy aktualizację stron www, dodawanie nowych podstron, przebudowę istniejących, modernizację galerii zdjęć, dodawanie skryptów (np: skrypt zabezpieczający firmowe adresy email przed spamem).
Opłata za pojedynczą aktualizację strony internetowej ustalana jest w zależności od czasu potrzebnego na wykonanie prac zgodnie z Państwa zaleceniami.
Dla stałych klientów w ramach miesięcznego abonamentu oferujemy bez dodatkowych opłat aktualizację strony na żądanie (realizowaną do 48 godzin).
W ramach zawartej umowy cyklicznie wykonujemy kopie bezpieczeństwa Państwa stron internetowych.


Zwiększona liczba klientów z internetu wymaga szybkiej reakcji od właścicieli stron internetowych, rozumiejąc to oferujemy profesjonalne usługi zarządzania i aktualizacji strony internetowej.

Naprawa stron internetowychW naszej ofercie znajduje się także serwis stron internetowych. Pomożemy w przypadku, gdy posiadacie Państwo nieskończony projekt serwisu albo projekt wymagający poprawienia działania lub naprawienia funkcjonalności. Optymalizujemy kody stron internetowych, poprawiamy grafikę, zwiększamy szybkość otwierania się witryny we wszystkich przeglądarkach.

Przebieg aktualizacji strony internetowejPrace aktualizacyjne przebiegają według ustalonego wcześniej zakresu i harmonogramu. W każdej chwili można zobaczyć zlecone zmiany, dodać nowe zadania aktualizacyjne, bądź zrezygnować ze zmian na rzecz innych, które okazały się lepsze podczas prac. Aktualizacje wykonujemy szybko, terminowo i zgodnie z Państwa zaleceniami.
Zwiększony udział w rynku klientów internetowych wymaga szybkiej reakcji od właścicieli stron internetowych, dlatego wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy profesjonalne aktualizowanie i zarządzanie stronami internetowymi.

Studio Nivo tworzenie stron 32-020 Wieliczka, Polna 4B
NIP: 679-220-13-25 tworzenie stron Regon: 120517150
Email: biuro@nivo.pl tworzenie stron Tel. 720-787-772

COPYRIGHT © 2004
Pozycjonowanie tworzenie stron Kontakt